امروز 27 تير ماه، 1398 


منوی اصلی
لینکهای سریع
بخشهای دیگر
بخش کاربری
مطالب سایت
بخش خبری
امکانات سایت


محمد ترابی نژاد مخترع جوان ایرانی: اخبار

جستجو پیرامون این موضوع:    
[ برگشت به صفحه اصلی | انتخاب موضوع جدید ]
استارتر دیجیتال هوشمند ضد سرقت خودرو
موضوع: اخبار

واقیت مهم درباره فناوری استارتر دیجیتال هوشمند ضد سرقت خودرو

این سیستم حاصل ماه ها پژوهش و تلاش شبانه روزی محمد ترابی نژاد بوده است که در سال 90 در اداره ثبت مالکیت های صنعتی به ثبت رسید.

ایده اولیه این طرح در سال 89 از طرف محمد ترابی نژاد مطرح شد و ایشان پس از مطالعات بسیار بر روی سیستم های مشابه ، توانست سیستمی با قابلیت های مهم از جمله ضد هک بودن و غیر قابل نفوذ را خلق کند.

این استارتر جایگزین استار های مکانیکی معمولی در خودرو شده و عمل استارت و استاپ به صورت کاملا الکترو دیجیتالی انجام می شود.

این فناوری با تلاش های فردی محمد ترابی نژاد طی روز ها و شب های زیادی و با هزینه های شخصی در طی 2 سال به یک سیستم صنعتی تجاری تبدیل گشت و با پیگیری های شبانه روزی ایشان ، در بازار دارایی های فکری در تالار بورس کشور ، به عنوان اولین فناوری ملی به مبلغ 2 میلیارد ریال در خرداد ماه 93 ، انتقال یافت.

البته نا گفته نماند که اشخاصی معدود ، صرفا در فرایند ثبت اظهار نامه ، که مشخصا 1% از صفر تا صد کل فرایند استار می باشد ، کمک حال محمد ترابی نژاد بوده اند.

محمد ترابی نژاد دارای بیش از 37 طرح و اختراع بوده و رقم آنها روز به روز روبه افزایش است.

همچنین ایشان مدیر عامل شرکت هوشمان الکترونیک ، اولین و تنها شرکت تولید کننده محصولات الکترونیک و رباتیک در سطح استان لرستان هستند.

 

نويسنده: torabi-nejad بازديد: 1134 امتياز: 5
 


آمار کاربران


نظرسنجی
نظر شما در مورد سایت؟

خوب
خیلی خوب
متوسط
بدنتایج
نظرسنجی ها

تعداد آراء: 50
نظرات : 0


Theme Designed By: محمد ترابی نژاد ||